Zadzwoń 570-619-016 lub zostaw dane kontaktowe

Sklepy WordPress

Sklepy WordPress to potęga branży eCommerce. Zapewniają doskonałe usługi, mają rozbudowane funkcje i są proste w użyciu.

Jednorazowa opłata

Optymalizacja SEO w cenie

Łatwa obsługa sklepu

Odbierz darmową wycenę

Zadzwoń +48 570-619-016 lub napisz lub zostaw numer telefonu – oddzwonimy w ciągu 24h i porozmawiamy o ofercie.


sklepy wordpress

Sklepy WordPress, które sprzedają!

Sklepy WordPress to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która chce zwiększyć zasięg sprzedaży. Jeśli chcesz mieć doskonały projekt sklepu WooCommerce, nie szukaj dalej. Oferujemy profesjonalne projektowanie sklepów od 2010 roku. Mamy ponad 300 pięciogwiazdkowych recenzji w Google, jesteśmy dumni z tego, że satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Nasze innowacyjne podejście do obsługi klientów oznacza, że uzyskują oni pożądane rezultaty. Jeśli szukasz ekspertów od projektowania sklepów WooCommerce, jesteś we właściwym miejscu.

Dedykowane sklepy WooCommerce

Nie każdy biznes jest taki sam, ani jego wymagania – rozumiemy to. Dlatego nie tylko budujemy strony internetowe. Nasze usługi projektowania stron internetowych e-commerce przynoszą wartość Twojej firmie, dostarczając odpowiednie, niestandardowe rozwiązanie, którego wymaga Twoja firma.
strony internetowe wordpress
strony www codelabel

Lepsza widoczność Twoich produktów

Nasi eksperci ds. rozwoju sklepu internetowego budują taki sklep e-commerce, który pięknie prezentuje Twoje produkty, pomaga Ci dotrzeć dalej, zwiększać zaangażowanie i maksymalizować sprzedaż.

Sklepy WordPress dobrze widoczne w wyszukiwarce

Porównujemy Twoje wyniki z konkurencją. Identyfikujemy możliwości rozwoju i opracowujemy strategię, aby zwiększyć Twój sukces w organicznych rankingach w Google i innych wyszukiwarkach.
strony www wordpress
sklepy wordpress

Strategia SEO dla Twojego sklepu

Przeprowadzamy badania słów kluczowych, aby znaleźć najlepsze wyszukiwane hasła dla Twojej firmy i sprzedawanych przez Ciebie produktów. Stworzymy niestandardową strategię SEO e-ccommerce dla Twojej firmy.

Łatwa nawigacja i proces zakupu

Twoja witryna musi ułatwiać odwiedzającym znalezienie tego, czego chcą. Proces zakupu musi być prosty od początku do końca. Sklep musi wyglądać świetne na komputerze, tablecie oraz smartfonie.

Skuteczne metody promocji

Ukierunkowany ruch musi być kierowany do Twojej witryny. Pomożemy Ci wybrać optymalne metody promocji Twojego sklepu WordPress, abyś mógł pozyskać nowych klientów, których potrzebujesz.

Profesjonalny sklep online

Tworzymy plan, projektujemy sklep internetowy WordPress oraz interfejsy, opracowujemy wersję roboczą strony i gruntownie ją testujemy przed uruchomieniem.

Sklepy WordPress - cennik

Nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów. Jedna cena i wysoki standard. To odróżnia nas od konkurencji.

Polecam. Strona wykonana zgodnie z ustaleniami, na czas i w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Tomasz Banaszewski

Polecam w 100%. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Projekt wykonany wzorowo.

Robert Pawlak

Zdecydowanie polecam współpracę z agencją Codelabel. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego sklepu internetowego.

Paulina Jankowska

12 Lat doświadczenia
950 Zrealizowanych projektów
350 Wykonanych logotypów
80 Pozycjonowanych stron

Sklepy WordPress - Sklepy WooCommerce - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Bardzo chcielibyśmy z Tobą współpracować, ale rozumiemy, że możesz mieć dodatkowe pytania. Dlatego udzielamy odpowiedzi na te najczęściej zadawane. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Dowiedz się już dziś, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Co sprawia, że sklepy WordPress są tak popularne?

Świetny sklep internetowy musi ułatwiać znajdowanie produktów oraz łatwe zrozumienie produktu i jego wartości. Proces realizacji transakcji musi być płynny i szybki. Sklepy WordPress dobrze funkcjonują zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i laptopie. Sklep internetowy musi mieć duży ruch od wykwalifikowanych kupujących, czy to z reklam, SEO, content marketingu czy influencer marketingu. Jeśli prowadzisz lokalny sklep w Warszawie polecamy Ci pozycjonowanie lokalne pozycjonowanie stron Warszawa.

Co najważniejsze, gdy witryna eCommerce jest opłacalna i osiąga cele biznesowe, witrynę można uznać za świetną.

Sklepy WordPress potrzebują czegoś własnego, aby odnieść sukces. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niestandardowego i atrakcyjnego motywu, czy niestandardowej opracowanej funkcjonalności, będziemy pracować dla Ciebie w celu dostarczenia idealnego rozwiązania eCommerce dla Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy masz już sklep e-commerce i chcesz go przenieść na sklepy WordPress, czy chcesz zupełnie nowy i niestandardowy sklep eCommerce, jesteśmy właściwym wyborem.

Nasz oddany zespół eCommerce będzie współpracować z Tobą, aby zbudować sklep e-commerce, którego potrzebujesz i który pomoże Ci osiągnąć większą sprzedaż online. Nasi specjaliści są certyfikowani w wielu technologiach oraz posiadają szerokie doświadczenie i wiedzę w dostarczaniu skutecznych rozwiązań eCommerce.

Zapewnij swoim klientom lepsze wrażenia z zakupów dzięki niestandardowemu projektowi sklepu WprdPress. Upraszczamy nawigację, publikujemy obrazy w wysokiej rozdzielczości, piszemy przekonujące opisy i podkreślamy Twoje unikalne punkty sprzedaży (USP).

Sklepy WordPress to potęga branży eCommerce. WooCommerce zapewnia doskonałe usługi, ma rozbudowane funkcje i jest prosty w użyciu. Nasza agencja WordPress dla przedsiębiorstw oferuje usługę programistyczną WooCommerce, która wdraża najnowsze i najlepsze innowacje technologiczne, aby zapewnić, że Twój biznes online będzie miał jak najmocniejsze podstawy. Twój sukces jest naszym priorytetem numer jeden, dlatego wyposażymy Twój sklep internetowy w niestandardowe funkcjonalności, które zwiększą Twoją rentowność.

WordPress to najlepszy system zarządzania treścią dla witryn eCommerce o różnych zakresach, dzięki niewiarygodnej łatwości obsługi. Używamy WooCommerce do budowania wysoce skutecznych sklepów internetowych, które mają projekty zorientowane na konwersję. Oznacza to, że Twoi klienci będą cieszyć się bezproblemową nawigacją i ogólnie niesamowitym doświadczeniem użytkownika.

Co to jest WordPress i dlaczego tworzycie sklepy w systemie WordPress?

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS). CMS to interfejs pomagający w tworzeniu i zarządzaniu stroną internetową.

WordPress to darmowy CMS typu open source. W WordPressie opracowano ponad 60 milionów projektów stron internetowych.

Mamy dedykowany zespół do projektów e-commerce. Sklepy WordPress to idealna platforma do skalowania rozwijającego się biznesu e-commerce i budowania projektu, który nie tylko angażuje Twoich klientów, ale także maksymalizuje konwersje. Nasi programiści, projektanci, inżynierowie i personel pomocniczy zapewnią, że Twoja witryna WooCommerce będzie zawsze działała poprawnie.

Jeśli Twoim celem jest dalsze rozszerzenie swojej obecności w Internecie dzięki własnemu sklepowi internetowemu, sklep WordPress jest właśnie tym, czego potrzebujesz. WordPress to system zarządzania treścią, który jest wszechstronny, wydajny i prosty w użyciu. Możesz stworzyć dowolny rodzaj strony internetowej, jaki tylko możesz sobie wyobrazić, zwłaszcza jeśli masz po swojej stronie wieloletniego partnera. Codelabel zbudowało już setki wysoce dochodowych sklepów eCommerce, które każdego dnia wyznaczają trendy w branży.

Zbudowany dla Ciebie sklep WooCommerce pozwoli Ci dodać nieskończoną liczbę towarów i atrybutów produktów do Twojego katalogu online, a Twoi klienci będą mogli wchodzić w interakcję z Twoim sklepem na dowolnym urządzeniu.

Zaprezentujemy Ci szeroką gamę opcji dostosowywania, które są łatwe w użyciu, a wszystko uzupełnimy niestandardowymi funkcjami, stworzonymi specjalnie, aby pasowały do Twojej marki online i celów eCommerce. Będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim sklepem i możesz w pełni wykorzystać niesamowicie intuicyjny interfejs, który można łatwo nawigować i zarządzać bez żadnych umiejętności kodowania. Ponadto, jeśli znasz już WordPressa, WooCommerce jest najbardziej logicznym rozwiązaniem dla Twoich celów eCommerce.

Największą zaletą WordPressa jest niesamowity potencjał skalowalności. Oznacza to, że możemy zbudować dla Ciebie sklep eCommerce o złożonej i zaawansowanej technologicznie architekturze, która obejmuje różnorodne opcje integracji API. Może to zwiększyć ogólną wydajność i rentowność, ale najlepsze jest to, że główny pulpit nawigacyjny, którego będziesz używać do prowadzenia witryny, będzie prosty i intuicyjny dzięki przyjaznej dla użytkownika naturze WooCommerce.

Jaka jest różnica między WooCommerce a WordPress?

Sklepy WooCommerce to wtyczka, która integruje się z witryną WordPress, przekształcając ją w w pełni funkcjonalny sklep eCommerce. WooCommerce pomaga sprzedawać produkty i usługi z Twojej witryny WordPress. WordPress to system zarządzania treścią (CMS); oprogramowanie służące do tworzenia, zarządzania i modyfikowania treści na stronie internetowej. Służy do pomocy w budowaniu lub edycji strony internetowej bez konieczności znajomości kodowania.

Sklepy WooCommerce i WordPress współpracują ze sobą. WooCommerce nie może funkcjonować bez WordPressa. WordPress może być witryną bez WooCommerce, ale nie może być pełną witryną eCommerce bez wtyczki takiej jak WooCommerce.

Jeśli nie jesteś pewien czy od razu chcesz sprzedawać w Internecie zobacz naszą ofertę strony internetowe Warszawa.

Skuteczne sklepy WordPress B2B - czym są?

Sklepy WordPress B2B (business to customer) jest to model, w którym sprzedaż jest procesem odnoszącym się bezpośrednio do klientów. Oferujemy tworzenie bezpiecznych, zrównoważonych i bogatych w funkcje rynków sklepów B2B, aby umożliwić firmom dostarczanie swoich produktów lub usług innym potencjalnym firmom na rynku. Wspieramy naszych klientów, udostępniając im wysoce wydajne sklepy B2B, które stale się rozwijają.

Pomaganie firmom w przenoszeniu ich konwencjonalnych portali internetowych na nowoczesne, wydajne, bogate w funkcje, konfigurowalne i bezpieczniejsze platformy handlu elektronicznego, wykorzystujące zaawansowaną technologię spełniającą pełne aspiracje każdej firmy, niezależnie od jej wielkości lub branży.

Sklepy WooCommerce oferują proszczenie rozwiązań rozwoju eCommerce poprzez integrację zaawansowanych interfejsów API, takich jak PayPal, FedEx, QuickBooks, Google Analytics API dla różnych celów, tj. integracji płatności, zarządzania klientami, rozliczeniami i zarządzaniem zamówieniami oraz umożliwienie precyzyjnej obsługi analitycznej platformy jako całości.

Twój sklep internetowy B2B jest podstawą Twojej firmy. Obsługuje wszystkie działania marketingu cyfrowego Twojej firmy i służy jako główny punkt kontaktu z klientem. Responsywny, niestandardowy projekt sklepu WordPress daje użytkownikom online jasny obraz oferty Twojej marki, unikalnych propozycji wartości i podstawowych wartości.

Bez profesjonalnego, niestandardowego projektu sklepu WooCommerce kupujący online mogą łatwo się sfrustrować. Skutkuje to zwiększonym współczynnikiem odrzuceń, słabą reputacją online i niższym współczynnikiem konwersji.

Nie pozwól, aby tak się stało w Twojej firmie. Upewnij się, że Twoi docelowi klienci mogą z łatwością znaleźć Twój sklep WordPress i poruszać się po niej. Zainwestuj w responsywną, dobrze zaprojektowaną i nowoczesną stronę internetową, aby poprawić rentowność i sukces Twojej marki. Sklepy WooCommerce to klucz do zwiększenia zasięgu sprzedaży.

Sklepy WordPress w Codelabel - co nas wyróżnia?

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem i tworzeniem sklepów WooCommerce? Nasz wiodący zespół ekspertów od projektowania stron internetowych WooCommerce jest tutaj, aby pomóc.

Dołącz do grona odnoszących sukcesy sklepów internetowych zbudowanych za pomocą WooCommerce dla WordPress. Ciesz się łatwością zarządzania zapasami, przetwarzania zamówień i wymiany danych z systemami zewnętrznymi. Skorzystaj z elastycznych scenariuszy dostosowywania i integracji dzięki wtyczkom WordPress. Sklepy WooCommerce tworzone przez nas są nowoczesne, niezawodne i użyteczne.

Szybkie i wydajne sklepy WordPress

Zapewniamy szybkie usługi projektowania sklepów WooCommerce. Naszym celem jest jak najszybsze uruchomienie Twojego sklepu i wykorzystanie najlepszych praktyk WordPress i WooCommerce. W Codelabel— projektowanie sklepów internetowych skupiamy się na wydajności, szybkości i najwyższej jakości obsłudze klienta po uruchomieniu witryny.

Nasze usługi projektowania stron internetowych WooCommerce zaczynają się od przydzielenia kierownika projektu do Twojego projektu. Twój kierownik projektu jest pomostem do naszego zespołu projektowo-rozwojowego. On lub ona jest po to, aby spełnić Twoje wymagania i współpracować z naszym zespołem projektantów i programistów stron internetowych, aby upewnić się, że strona internetowa będzie odpowiednia. Kierownik projektu pomaga w tłumaczeniu wymagań projektowych i technicznych, abyś nie musiał. Każdy kierownik projektu w Codelabel – Agencja Interaktywna Warszawa ma głębokie doświadczenie z WordPressem i WooCoomerce.

Nasi programiści, projektanci, inżynierowie i personel pomocniczy współpracują ze sobą, aby zapewnić, poprawne działanie Twojego sklepu WordPress. W Codelabel – strony wordpress  cały nasz zespół pracuje dla Ciebie.

Agencja Codelabel została założona w 2010 roku i od samego początku świadczy usługi projektowania stron internetowych WooCommerce. Członkowie naszego zespołu zrealizowali ponad 2200 projektów. Codelabel koncentruje się na projektowaniu stron internetowych WordPress i WooCommerce. Platforma WordPress zazębia się z WooCommerce, co zapewnia możliwość sprzedaży produktów za pośrednictwem Twojej witryny. Łatwo skaluje się z Twoją firmą, ponieważ możesz zacząć od podstawowej wersji wtyczki i dodawać więcej funkcji w miarę rozwoju firmy. Nasz zespół przeanalizuje Twoje wymagania i zbuduje dla Ciebie sklep WooCommerce Twoich marzeń. Możemy zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz, od podstawowego projektu sklepu WordPress po hosting i wsparcie dla Twojego nowego sklepu internetowego WooCommerce.

Nasza Agencja Interaktywna Codelabel od ponad dekady projektuje najwyższej jakości sklepy eCommerce. Współpracujemy z klientami w celu opracowania sprawnie działającej sklepu WordPress, która szybko, łatwo i skutecznie napędza sprzedaż. Dowiedz się, jak nasi eksperci ds. eCommerce mogą pomóc Ci zwiększyć zwrot z inwestycji dzięki świeżemu, innowacyjnemu projektowi witryny WooCommerce.

Zobacz opinie o naszej agencji - opinie

Responsywne sklepy WordPress - co je wtyróżnia?

Chcesz, aby Twój sklep działał równie płynnie na urządzeniach mobilnych, jak na komputerze stacjonarnym lub laptopie? Wszystkie tworzone przez nas sklepy WordPress są responsywne, a więc dostosowane do każdej wielkości wyświetlacza.

Nasze usługi projektowania sklepów WooCommerce umożliwiają dostęp do najlepszych w swojej klasie technik optymalizacji mobilnej i responsywnych standardów projektowania. Nie kończy się to również na optymalizacji mobilnej. Nasza firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych WooCommerce daje Ci możliwość nieszablonowego myślenia i stworzenia unikalnej instalacji WooCommerce, jak żadna inna. Nie ma tu wzorów foremek do ciastek. Nasi utalentowani projektanci i technicy mogą ożywić Twoją wizję, jednocześnie szybko i sprawnie zarządzając projektem do jego zakończenia. Projektowane przez nas sklepy WooCommerce są w 100% responsywne.

Sklepy WordPress - bieżące wsparcie

Nasza usługa sklepy WordPress nie kończy się na zaprojektowaniu i uruchomieniu sklepu. Zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta i konserwacji. Możemy również zaoferować Ci usługi projektowania stron internetowych WordPress. Dzięki temu cała witryna może bezproblemowo działać, od strony docelowej, przez blog, po sprzedaż. Twoi klienci nie będą w stanie stwierdzić, gdzie kończy się główna strona WordPress, a zaczyna sklep WooCommerce.

Zajmujemy się w pełni zarządzanym hostingiem, kopiami zapasowymi i zabezpieczeniami WooCommerce — w ten sposób możesz mieć pewność, że wszystkie elementy techniczne układanki zostaną utrzymane, dzięki czemu uzyskasz maksymalny czas pracy i wydajność swojej witryny. Hosting przez nas polecany pozwala nam na utrzymanie infrastruktury i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo Twoich danych. Codelabel to znacznie więcej niż tylko firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych WooCommerce.

Świadczymy również usługi optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) dla WooCommerce. SEO jest tym, co zwraca uwagę Twojej witryny, gdy potencjalni klienci szukają Twoich produktów lub usług w Google, Yahoo lub Bing. Pracujemy nad tym, abyś znalazł się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania bez kosztownych reklam. Umieść swoją nową witrynę WooCommerce na wyciągnięcie ręki wyszukiwarek dzięki naszym usługom SEO.

Rozumiemy, że nie odniesiemy sukcesu, jeśli Ty nie odniesiesz sukcesu. Nasz zespół obsługi klienta WooCommerce ma niezrównane czasy reakcji i jest dostępny, gdy Twoi klienci nas potrzebują. To tylko jeden sposób, w jaki możemy obsługiwać Twoją witrynę WooCommerce. Twoje potrzeby w zakresie projektowania stron internetowych WooCommerce są naszym priorytetem. Twój menedżer konta upewni się, że jesteś w pełni zadowolony ze strony internetowej WooCommerce, którą tworzymy dla Ciebie lub Twojej organizacji.

Śpij spokojnie, wiedząc, że masz profesjonalny zespół zajmujący się projektowaniem sklepów WordPress, który zajmie się aktualizacjami i konserwacją Twojej witryny. Nasz zespół przeprowadza testy użytkowników i tworzy kopie zapasowe witryn, sprawdza aktualizacje zabezpieczeń, naprawia uszkodzone łącza, eliminuje niepotrzebne pola formularzy i dokonuje zakupów testowych. Oferujemy szybkie i niezawodne wsparcie techniczne, aby chronić Twój sklep WordPress przed cyberatakami.

Czy sklepy WordPress są bezpieczne?

Sklepy WordPress spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa. Wiemy, że najwyższej klasy witryna eCommerce wymaga kompleksowego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Twój sklep internetowy będzie przechowywać poufne informacje, takie jak dane dotyczące płatności, dane logowania i inne prywatne dane. Pamiętaj, że nierzetelna witryna eCommerce może nadszarpnąć Twoją markę i podważyć Twoją wiarygodność wśród klientów. Dlatego sklepy WooCommerce tworzone przez nasz zespół są zawsze budowane z myślą o najwyższym możliwym poziomie bezpieczeństwa. Dzięki WordPress możesz zabezpieczyć swoje dane klientów i zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia.

Nasi eksperci zadbają o to, aby Twój sklep internetowy był na bieżąco z najnowszymi większymi i pomniejszymi aktualizacjami, które są regularnie publikowane przez zespół społeczności WordPress. Możemy również zintegrować mnóstwo przydatnych wtyczek, aby zapewnić bezpieczne tworzenie kopii zapasowych danych, a zabezpieczenia Twojej witryny będą absolutnie kuloodporne.