Zadzwoń 570-619-016 lub zostaw dane kontaktowe

strony www_wordpress

Sklepy WordPress

sklepy wordpress

Sklepy WordPress

Dołącz do grona odnoszących sukcesy sklepów internetowych zbudowanych za pomocą WooCommerce dla WordPress. Ciesz się łatwością zarządzania zapasami, przetwarzania zamówień i wymiany danych z systemami zewnętrznymi. Skorzystaj z elastycznych scenariuszy dostosowywania i integracji dzięki wtyczkom WordPress.

Dedykowane sklepy internetowe

Nie każdy biznes jest taki sam, ani jego wymagania – rozumiemy to. Dlatego nie tylko budujemy strony internetowe. Nasze usługi projektowania stron internetowych e-commerce przynoszą wartość Twojej firmie, dostarczając odpowiednie, niestandardowe rozwiązanie, którego wymaga Twoja firma.
strony internetowe wordpress
strony www codelabel

Lepsza widoczność Twoich produktów

Nasi eksperci ds. rozwoju sklepu internetowego budują taki sklep e-commerce, który pięknie prezentuje Twoje produkty, pomaga Ci dotrzeć dalej, zwiększać zaangażowanie i maksymalizować sprzedaż.

Sklep dobrze widoczny w wyszukiwarce

Porównujemy Twoje wyniki z konkurencją. Identyfikujemy możliwości rozwoju i opracowujemy strategię, aby zwiększyć Twój sukces w organicznych rankingach w Google i innych wyszukiwarkach.
strony www wordpress
strony www warszawa

Strategia SEO dla Twojego sklepu

Przeprowadzamy badania słów kluczowych, aby znaleźć najlepsze wyszukiwane hasła dla Twojej firmy i sprzedawanych przez Ciebie produktów. Stworzymy niestandardową strategię SEO e-ccommerce dla Twojej firmy.

Łatwa nawigacja i proces zakupu

Twoja witryna musi ułatwiać odwiedzającym znalezienie tego, czego chcą. Proces zakupu musi być prosty od początku do końca. Sklep musi wyglądać świetne na komputerze, tablecie oraz smartfonie.

Skuteczne metody promocji

Ukierunkowany ruch musi być kierowany do Twojej witryny. Pomożemy Ci wybrać optymalne metody promocji Twojego sklepu WordPress, abyś mógł pozyskać nowych klientów, których potrzebujesz.

Profesjonalny sklep online

Tworzymy plan, projektujemy sklep internetowy WordPress oraz interfejsy, opracowujemy wersję roboczą strony i gruntownie ją testujemy przed uruchomieniem.

Przykładowe realizacje

Strony WWW WordPress to nasza specjalność! Przez lata z dumą zbudowaliśmy zdecydowaną większość stron internetowych w oparciu o platformę WordPress i śmiało możemy nazywać siebie ekspertami w tej dziedzinie.

Tworzą responsywne, ładne i nowoczesne strony www. Dobrze znają WordPressa i wiedzą, jak zbudować świetną witrynę. Są profesjonalni, zaangażowani i zawsze chętni do pomocy.

Agnieszka Majewska

redaktor Warsaw City info

Profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Świetne podejście do klienta i kompleksowa obsługa. Polecam!

Agnieszka Zychowicz

Studio Nefretete

To prawdziwi profesjonaliści od tworzenia i pozycjonowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z owocnej współpracy.

Dominik Bednarski

Sapor Textile
12 Lat doświadczenia
950 Zrealizowanych projektów
350 Wykonanych logotypów
80 Pozycjonowanych stron

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Bardzo chcielibyśmy z Tobą współpracować, ale rozumiemy, że możesz mieć dodatkowe pytania. Dlatego udzielamy odpowiedzi na te najczęściej zadawane. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Dowiedz się już dziś, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Co sprawia, że witryna e-commerce jest świetna?

Jeśli Twój sklep internetowy sprzedaje dużo i zarabiasz pieniądze, masz świetną witrynę eCommerce. Jeśli tego nie zrobisz, możesz zrobić wiele rzeczy, aby ulepszyć swoją witrynę, aby generowała więcej biznesu.
Świetny sklep internetowy musi ułatwiać znajdowanie produktów oraz łatwe zrozumienie produktu i jego wartości. Proces realizacji transakcji musi być płynny i szybki. Sklep internetowy musi dobrze funkcjonować zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i laptopie. Sklep internetowy musi mieć duży ruch od wykwalifikowanych kupujących, czy to z reklam, SEO, content marketingu czy influencer marketingu.

Co najważniejsze, gdy witryna eCommerce jest opłacalna i osiąga cele biznesowe, witrynę można uznać za świetną.

Co to jest WordPress i dlaczego tworzycie sklepy w systemie WordPress?

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS). CMS to interfejs pomagający w tworzeniu i zarządzaniu stroną internetową.

WordPress to darmowy CMS typu open source. W WordPressie opracowano ponad 60 milionów projektów stron internetowych.

Jaka jest różnica między WooCommerce a WordPress?

WooCommerce to wtyczka, która integruje się z witryną WordPress, przekształcając ją w w pełni funkcjonalną witrynę eCommerce. WooCommerce pomaga sprzedawać produkty i usługi z Twojej witryny WordPress.
WordPress to system zarządzania treścią (CMS); oprogramowanie służące do tworzenia, zarządzania i modyfikowania treści na stronie internetowej. Służy do pomocy w budowaniu lub edycji strony internetowej bez konieczności znajomości kodowania.

WooCommerce i WordPress współpracują ze sobą. WooCommerce nie może funkcjonować bez WordPressa. WordPress może być witryną bez WooCommerce, ale nie może być pełną witryną eCommerce bez wtyczki takiej jak WooCommerce.