Zadzwoń 570-619-016 lub zostaw dane kontaktowe

strony internetowe warszawa

5 najlepszych wtyczek baz danych dla WordPress

wtyczki baza danych wordpress

5 najlepszych wtyczek baz danych dla WordPress

Wszystkie strony wordpress zawierają wiele komentarzy, postów, stron itp. Wszystkie te pliki są zwykle przechowywane w Twojej bazie danych WordPress. Ale oprócz komentarzy, postów i stron istnieją komentarze spamowe i stare wersje robocze, które tylko obciążają Twoją witrynę.

Twoja strona internetowa zwolni, jeśli Twoja baza danych stanie się zaśmiecona. Jest to typowy scenariusz, z którym spotkał się każdy doświadczony programista WordPress. W takiej sytuacji będziesz mieć problemy ze swoją witryną. Dzięki temu możesz określić, czy opóźnione ładowanie strony jest spowodowane przez Twoją bazę danych i zoptymalizować ją. W tym artykule nasi eksperci z naszej agencji programistycznej WordPress zarekomendują kilka popularnych wtyczek do baz danych WordPress, które pomogą Ci w utrzymaniu czystości bazy danych Twojej witryny.

UpdraftPlus

UpdraftPlus to obecnie jedna z najpopularniejszych na rynku wtyczek do baz danych WordPress. Jest obecnie używany przez ponad 3 miliony stron internetowych, w tym ekspertów z naszej firmy zajmującej się WordPressem, którzy uwielbiają różnorodność funkcji, jakie oferuje. Możesz wykonać kopię zapasową swojej witryny i bazy danych w niektórych popularnych usługach, w tym Google Drive, e-mail, FTP, Amazon S3, Dropbox itp. Ta wtyczka jest również dostępna w wersji premium. Ta wersja premium zawiera wiele dodatków do klonowania i migracji stron internetowych, uzyskiwania dostępu do obsługi wielu witryn itp.

WP-DBManager

WP-DBManager to kolejna dobrze znana wtyczka do bazy danych, z której korzysta również wielu klientów naszej agencji WordPress. Jest to silne narzędzie do optymalizacji bazy danych WordPress. Ta wtyczka jest sugerowana, ponieważ zawiera wiele funkcji odpowiednich dla wszystkich nowicjuszy. Możesz użyć WP-DBManager do optymalizacji, przywracania i naprawy bazy danych. Pozwala także generować i usuwać kopie zapasowe bazy danych, kiedy tylko chcesz. WP-DBManager będzie działał w tle po skonfigurowaniu wszystkich początkowych parametrów. Twoja baza danych WordPress będzie przez cały czas optymalizowana.

Better Search Replace

Trzecią z najlepszych wtyczek bazodanowych, wybraną przez naszych ekspertów, jest Better Search Replace. Może być przydatną wtyczką do przenoszenia witryny WordPress do nowej domeny. Przechodząc do nowej strony internetowej, możesz chcieć zaktualizować bazę danych, pliki multimedialne, adresy URL i inne rzeczy. Ta wtyczka ułatwia znajdowanie i zastępowanie baz danych w Twojej bazie danych. Ta wtyczka posiada również zaawansowane kontrolki, pozwalające szybko wybrać określone tabele lub pola w Twojej bazie danych. Obsługuje również sieć wielostanowiskową WordPress, umożliwiając jednoczesne przeniesienie całej sieci WordPress.

WP Sweep

WP Sweep to kolejna polecana wtyczka od ekspertów naszej agencji WordPress. Oczyszczenie bazy danych WordPressa i poprawa ogólnej szybkości i funkcjonalności instalacji WordPressa jest proste. Ta wtyczka może usuwać komentarze, informacje o postach, odinstalowane wtyczki, publikować wersje i inne lokalizacje. Wtyczka ta jest popularna wśród specjalistów naszej agencji programistycznej Headless WordPress, ponieważ zawiera proste opcje, które pozwalają szybko ją skonfigurować.

Jetpack Backup

To kolejna wtyczka, która jest bardzo popularna wśród wielu użytkowników WordPressa. Jetpack Backup jest tworzony przez Automattic, firmę stojącą za rozwojem WordPressa. Jeśli chcesz zoptymalizować swoją bazę danych, możesz rzucić okiem na tę wtyczkę. Niektórzy klienci naszej agencji WordPress używają tej wtyczki, aby utrzymać swoje bazy danych w czystości. Będzie oferować codzienną automatyczną kopię zapasową, która może działać bez spowalniania witryny. Jednym kliknięciem możesz przywrócić całą witrynę do poprzedniej wersji. Korzystanie z tej wtyczki jest bardzo wygodne.

Którą wtyczkę wybrać?

Wybór wtyczki do bazy danych WordPress musi być zsynchronizowany z potrzebami Twojej witryny. Każda wtyczka ma swoje charakterystyczne cechy. Jeśli chcesz użyć którejkolwiek z tych wtyczek, musisz najpierw zrozumieć, jak z nich korzystać. Eksperci z naszej Agencja Interaktywna Warszawa WordPress przypominają, aby sprawdzić, czy Twoja baza danych działa dobrze, a jeśli nie, zawsze możesz omówić problem z profesjonalnym programistą, który pomoże Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie problemów z witryną WordPress.