Zadzwoń 570-619-016 lub zostaw dane kontaktowe

strony internetowe warszawa

4 sposoby, aby Twoja witryna WordPress była całkowicie prywatna

prywatwność strona wordpress

4 sposoby, aby Twoja witryna WordPress była całkowicie prywatna

Niezależnie od celu Twojej strony wordpress, zawsze może pojawić się potrzeba uczynienia jej prywatną. A uczynienie swojej witryny prywatną jest całkowicie wykonalnym zadaniem. Możesz ustawić go jako prywatny, aby tylko Ty i niektórzy z wybranych przez Ciebie odwiedzających mogli zobaczyć opublikowane na nim treści. W dzisiejszym artykule nasza Agencja Interaktywna Codelabel dla przedsiębiorstw pokaże Ci 4 przydatne sposoby, aby Twoja witryna WordPress była prywatna.

Jak powiedzieliśmy, istnieje więcej niż jedna metoda, aby Twoja witryna była prywatna, więc zaoszczędzimy Ci dużo czasu na poszukiwaniach. Co Cię czeka – koniecznie przeczytaj nasze wskazówki. A więc zacznijmy!

Spraw, aby Twój blog WordPress był prywatny dzięki SeedProd

Najpierw jest wtyczka. Korzystając z wtyczki SeedProd, będziesz mógł ustawić swój blog jako prywatny w kilku prostych krokach. Ta wtyczka jest bardzo łatwa w użyciu, ponieważ oferuje system budowania stron typu „przeciągnij i upuść” dla WordPress. Istnieje kilka szablonów, których możesz użyć w tej wtyczce SeedProd, takich jak strony 404, strony niestandardowe i strony rejestracji na webinary.

Obsługa tej wtyczki jest łatwa bez pisania kodu. Możesz skorzystać ze strony „wkrótce”, która uniemożliwia użytkownikom czytanie treści, których nie jesteś gotowy do opublikowania. Możesz skontaktować się z naszymi ekspertami z naszej agencji Enterprise WordPress w celu rozwoju, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak łatwo obsługiwać tę wtyczkę. Tryb konserwacji z tej wtyczki uniemożliwi również wyszukiwarkom indeksowanie i indeksowanie Twojej witryny.

Stwórz prywatną stronę internetową z MemberPress

Kolejnym sposobem, w jaki eksperci z naszej agencji programistycznej WordPress dla przedsiębiorstw polecają jest użycie wtyczki MemberPress. Korzystając z tej wtyczki, możesz łatwo utworzyć bloga członkowskiego. W ten sposób możesz ustawić swój blog jako prywatny. Tylko Twoi członkowie mogą uzyskać dostęp do treści w Twojej witrynie. MemberPress to jedna z najpopularniejszych wtyczek członkowskich dla WordPress.

Korzystanie z tej wtyczki jest łatwe do tworzenia kursów online, dodawania lekcji, a także zarządzania kontrolą dostępu. Wszystkie te funkcje są dostępne w edytorze bloków WordPress. Może również dobrze integrować się z innymi wtyczkami do tworzenia stron, dzięki czemu możesz dodawać treści do swojej witryny dla postów premium, treści bez blokad dla określonych użytkowników, a także dodawać płatne treści. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej wtyczce, już dziś możesz zadzwonić do naszej agencji programistycznej Headless WordPress.

Spraw, aby Twoja witryna WordPress była prywatna dzięki wtyczce My Private Site

Trzecią opcją, aby Twoja witryna WordPress była prywatna, jest użycie wtyczki My Private Site. Ta wtyczka ułatwi Ci ukrycie swojego bloga i uczynienie Twojej witryny prywatną. Kiedy korzystasz z tej wtyczki, możesz włączyć pole prywatności logowania. Ta opcja pozwala na uczynienie Twojej witryny prywatną. Po włączeniu tej opcji wszyscy odwiedzający zobaczą ekran logowania podczas próby uzyskania dostępu do Twojej witryny. Korzystając z tej wtyczki, możesz również ułatwić stronę członkowską. Po zakończeniu ustawień Twoja witryna będzie całkowicie prywatna. Tylko użytkownicy, którzy mają dane logowania, mogą zobaczyć zawartość Twojej witryny. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs jest bardzo interesujący dla wszystkich klientów naszej agencji programistycznej Headless WordPress.

Ustaw prywatne posty dzięki ustawieniom WordPress

Ostatnie, ale nie mniej ważne, są ustawienia WordPress. Możesz użyć wbudowanych ustawień WordPress, aby Twoja witryna i zawartość były prywatne. Kiedy tworzysz nowy post, możesz zobaczyć opcję Widoczność na pulpicie nawigacyjnym. Następnie możesz kliknąć link Publiczny i zmienić go na opcję Prywatne.

Możesz także zabezpieczyć swoje hasło do wpisu. Po skonfigurowaniu tego ustawienia musisz kliknąć przycisk „Aktualizuj” lub „Opublikuj”. Następnie wszyscy czytelnicy muszą wprowadzić hasło, zanim będą mogli zobaczyć i przeczytać Twoje treści. Nasi eksperci z naszej agencji programistycznej Codelabel mogą Ci w tym pomóc w Twojej witrynie.