Zadzwoń 570-619-016 lub zostaw dane kontaktowe

strony internetowe warszawa

6 polecanych wtyczek do wydarzeń WordPress na rok 2022

wtyczki wydarzenia wordpress

6 polecanych wtyczek do wydarzeń WordPress na rok 2022

W 2022 roku powracają wydarzenia, zwłaszcza te osobiste! Wiele firm promuje lub organizuje częste wydarzenia. Z drugiej strony wydarzenie to skrupulatne planowanie i dbałość o szczegóły. Większość organizatorów wydarzeń próbowała domyślnego kalendarza WordPress i była z niego niezadowolona. Następnie starają się znaleźć lepsze rozwiązanie, które nie będzie przeszkadzało w ich pracy.

Ale przy setkach wtyczek WordPress do wyboru, skąd możesz wiedzieć, które z nich są dobre? Jak oceniasz zalety i określasz, czy są one korzystne? Eksperci naszej agencji programistycznej WordPress w dzisiejszym artykule przedstawią kilka rekomendowanych wtyczek eventowych i ich funkcje, dzięki którym proces organizacji wydarzenia będzie przebiegał sprawnie.

Jakie są niezbędne funkcje wtyczek WordPress Event Plugins?

Wybierając wtyczkę do strony wordpress, należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Eksperci naszej firmy WordPress wyróżnili 4 czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego rozwiązania do planowania wydarzeń.

  • Prosta w użyciu: wtyczka powinna być prosta w użyciu, dzięki czemu możesz spędzać mniej czasu na zarządzaniu kalendarzami i wydarzeniami.
  • Konstruktor typu „przeciągnij i upuść”: Jak wszyscy wiemy, kreatory typu „przeciągnij i upuść” znacznie ułatwiają projektowanie. W rezultacie wtyczka musi umożliwiać tworzenie i zarządzanie zdarzeniami metodą „przeciągnij i upuść”.
  • Funkcje interakcji: Ta funkcja pomaga w przyciąganiu konsumentów. Wyświetlanie wyskakującego okienka, formularza na pasku bocznym i innych funkcji zachęcających widzów do zarejestrowania się na Twoje wydarzenie. Pomaga to w rozbudowie bazy użytkowników wydarzenia.
  • Ceny: wybrana wtyczka zależy również od Twojego budżetu. Rozważ ten czynnik zarówno pod względem użyteczności, jak i budżetu.

Sugar Calendar

Sugar Calendar to jedna z najlepszych na rynku wtyczek kalendarza wydarzeń WordPress. Ta wtyczka ma wiele interesujących funkcji, takich jak niestandardowe formatowanie daty i gotowe do tłumaczenia, łatwe opcje wyświetlania frontonu, widżety kalendarza wydarzeń i słodkie dodatki, żeby wymienić tylko kilka. Jest również lekki, więc nigdy nie wpłynie na wydajność i szybkość Twojej witryny.

Zawiera również wszystkie ważne funkcje zarządzania wydarzeniami, takie jak wydarzenia jedno- i wielodniowe, godziny rozpoczęcia i zakończenia wydarzeń, kategorie wydarzeń itp. Sugar Calendar ma również wbudowany system sprzedaży biletów w tym kalendarzu, dzięki czemu możesz sprzedawać bilety za pośrednictwem sklepu WooCommerce lub Stripe.

WPForms

WPForms to druga wtyczka eventowa, która jest bardziej niż znana wśród użytkowników WordPressa – korzysta z niej ponad 5 milionów użytkowników stron internetowych. Jest to najlepszy kreator formularzy stworzony specjalnie dla użytkowników WordPressa. WPForms ma zestaw funkcji, w tym narzędzie do tworzenia formularzy typu „przeciągnij i upuść”, zarządzanie wpisami, ochrona przed spamem itp.

Ponadto zawiera ponad 300 szablonów, które umożliwiają szybkie tworzenie formularzy, na przykład formularze dostawcy, formularze planowania wydarzeń, formularze RSVP i wiele innych. WPForms można zintegrować z najlepszymi procesorami płatności, takimi jak Stripe czy PayPal.

The Events Calendar

Kalendarz wydarzeń to kolejna wtyczka WordPress, która może być bardzo pomocna dla wszystkich organizatorów wydarzeń. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu bardzo łatwo dodasz szczegóły wydarzenia, w tym osobną stronę dla organizatorów i miejsc. Będziesz mógł wskazać dowolne wydarzenia, aby zwiększyć wskaźnik zaangażowania swoich wydarzeń. Korzystając z tej wtyczki, możesz również importować dane z innych kalendarzy, aby przyspieszyć proces tworzenia wydarzeń.

Event Organiser

To kolejna ulubiona wtyczka naszej firmy WordPress. Event Organizer to prosta wtyczka wydarzeń, której możesz używać do łatwego tworzenia i zarządzania wydarzeniami. Ta wtyczka będzie używać niestandardowych typów postów, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć nowe wydarzenia na swoim WordPressie.

Korzystając z wtyczki Event Organizer, możesz przeglądać dowolne wydarzenia w panelu WordPress w widoku listy lub w formacie kalendarza. Ta wtyczka zawiera również widżety, których można używać do wyświetlania planów wydarzeń, kalendarza wydarzeń lub standardowego kalendarza z dodanymi wydarzeniami.

Formidable Forms

Formidable Forms ma wiele dobrych recenzji i jest jednym z najlepszych rozwiązań wtyczek eventowych na rynku. Jest to najbardziej zaawansowany obecnie dostępny kreator formularzy WordPress. Ma kreatora przeciągania i upuszczania, dzięki czemu możesz tworzyć wydarzenia, kiedy tylko chcesz. Formidable Forms to jedyny kreator ze zintegrowanymi widokami.

To narzędzie pozwala wizualnie wyświetlić wszystkie zebrane wcześniej dane. Eksperci naszej agencji programistycznej Headless WordPress uwielbiają swoje szablony. Korzystając z dowolnego z tych szablonów, możesz szybko skonstruować formularze rejestracji na wydarzenia w swojej witrynie WordPress.

Wybór najlepszej wtyczki wydarzenia WordPress zależy od konkretnych potrzeb dotyczących funkcji wydarzenia. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomógł Ci przyjrzeć się niektórym z najczęściej używanych wtyczek wydarzeń, które mogą ułatwić i usprawnić proces organizowania wydarzeń. Jeśli masz dodatkowe pytania, eksperci z naszej Agencja Interaktywna Warszawa WordPress z przyjemnością na nie odpowiedzą!